21 juni 2023

Prijsaanpassing per 1 juli 2023

In rap tempo worden er nieuwe cao’s afgesloten in Nederland met grote procentuele stijgingen van de brutolonen. Hieraan gekoppeld betekent dit hogere sociale lasten, hogere pensioenafdracht en hogere premies voor personeelsverzekeringen voor werkgevers.

Natuurlijk zijn wij blij voor ons team en zorgen wij heel goed voor hun zodat ze behouden blijven voor ons bedrijf. Met de hogere beloningen is de kans vergroot dat de dames in het vak blijven en onze klanten op hoog niveau kunnen blijven helpen aan mooie coupes, kleuren en persoonlijk advies.

De nieuwe cao beloond ons team met een stijging van de lonen van 6% per 1 juli en 3% per 1 februari. Wij als bedrijf zijn genoodzaakt onze tarieven naar boven aan te passen om een gedeelte van de stijgingen te compenseren. Onze tarieven stijgen gemiddeld 3% per 1 juli. Ook doen wij als bedrijf ons uiterste beste om d.m.v. bezuinigingen te bewerkstelligen dat toekomstige tariefsverhogingen wederom tot een minimum worden beperkt.

Deel dit via:

Inspiratie

Instagram

Check ons Instagram account
Whatsapp logo