15 juni 2017

Kapper(s) gezocht

Wij zoeken collega’s voor ons team die het beste uit hun zelf willen halen. Ook voor startende kappers hebben wij plek. Wij zoeken kappers die passie hebben voor het kappersvak en leergierig zijn. Wij hebben een moderne, mooie salon waar jij alle ruimte krijgt jezelf te ontwikkelen tot de beste van de branche. Koffijberg staat voor kwaliteit, service, klantgerichtheid en vakmanschap. Voel jij je aangesproken door deze woorden?  Dan zoeken we jou!

Onze salon in Amsterdam-Zuid staat bekend als één van de beste van Nederland. Wij zoeken uitbreiding van ons team. Wij bieden een vast salaris conform CAO met daar bovenop uitgebreide provisie regelingen en uitgebreide opleidingsmogelijkheden. Reiskosten en/of eventuele huisvesting in de buurt van de salon behoren tot de mogelijkheden. Geïnteresseerd? Wij ontvangen graag je motivatiebrief en CV met foto per mail via kimm@koffijberg.nl Je mag de brief natuurlijk ook in persoon afgeven op de Scheldestraat 8.

Deel dit via:

Volgen
Volgen